Seksiyonel Kapı

Seksiyonel Kapı Sistemleri Endüstriyel yapılar için çok amaçlı tavana açılır şekilde dizayn edilmiş olup çelik malzemeden imal edilmiştir. Fabrika, depo gibi tüm endüstriyel yapılar için motorlu ve manuel kullanımla ideal bir sistemdir.

Kapıyı oluşturan 615 veya 495 mm`lik paneller, birbirine panel rengi elektrostatik boyalı çelik, alüminyum veya paslanmaz çelik menteşeler ile bağlanır. 42 mm kalınlığındaki ve 0.78 W/m2K termal katsayılı paneller, arası 40 kg/m3 yoğunluğu poliüretan köpük ile doldurulmuş, iki adet çelik, alüminyum veya paslanmaz çelik levhadan oluşmuştur.

Seksiyonel kapılar Panel içinde rüzgar dayanımını arttıran güçlü çelik levhalar vardır. EPDM contalar sayesinde, yanlarda, alta ve üstte, yağmura ve rüzgara karşı yüksek yalıtım sağlanır. Yay sistemi ile dengelenen kapılar, motora gerek duymadan kolayca manuel olarak açılıp kapatılabilir. Kapılarda yay kopmalarına ve halat atmalarına karşı güvenlik sistemi bulunur.

Panellerde ve raylarda, parmak sıkıştırmasını engelleyen özel detaylar mevcuttur.

Endüstriyel seksiyonel kapılar tesisinizde hız gerektiren yükleme boşaltma çalışmalarında da izolasyonu ön planda tutan Isı ve toz yalıtımı sağlayan istenilen boyutlarda üretilebilen endüstriyel kapı sistemleridir.

Seksiyonel kapı nedir?
Seksiyonel Kapılar yapınızın kullanım alanınızın boyutlarına bağlı olarak düzenlenebilen ve tavandan yukarı ve aşağı yatay bir şekilde kayarak hareketle çalışan, kullanım alanlarını genişleten, izalasyonlu, emniyetli ve geniş bir görüş alanı sunan, üretimi istenilen boyutlarda yapılabilen uzun ömürlü Endüstriyel Kapı çeşitlerinden biridir.


Seksiyonel Kapılar, fabrika kapıları, depo kapıları ve süpermarket, alışveriş merkezleri, otoparklar gibi bir çok alanda ihtiyaç duyulan ayrıca güvenliği üst seviyede sağladığı için dükkan ve mağaza gibi yerler içinde kepenk görevi gören çözümlerin başında gelmektedir.


Seksiyonel kapılar Ses ve Toz izalasyonu sağlayabilen aynı zamanda Panellerinde ve raylarda parmak sıkıştırmayı önleyen özel detaylar sayesinde iş güvenliğine de katkı sağlamaktadır.

Endüstriyel Kapı Alternatifleri Tam Görüş Seksiyonel Kapı Sarmal Metal Kapılar

Seksiyonel Kapı
Bilgi Formu
Max. Açılma Hızı 0.35 mt/sn ±
Max. Kapanma Hızı 0,35 mt/sn ±
Rüzgar Direnci Class 2-4
Kontrol Paneli Otom. / Man.
Enerji Besleme 230 /400 VAC
Sertifika UNE EN 13241-1:2003+A1:2011
Panel Kalınlığı 42 mm
Panel Metaryal Alüm. / Çelik
İzolasyon PU Dolgu
Çalışma Yoğunluğu Standart
Şeffaf Pencere Opsiyonel
Otomasyon Uyumluluk 24 VDC
Güvenlik PNÖ Alt Güvenlik
Bilgi formu

Ürünümüz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız için bizim ile iletişime geçiniz.

E-posta veya Telefon ile bilgi verilemesini kabul ediyorum