İzolasyonlu Hızlı Kapılar

İzolasyonlu Soğuk Oda Hızlı Kapıları

Paw-Izo yüksek hızlı kapılar, gıda, ilaç, kimya, lojistik ve diğer sektörlerin izolasyon ihtiyacını gerektiren bölümlerinde maksimum izolasyonu sağlar. İzole edilmiş taşıyıcı ve kılavuzlayıcı kanalları ise iç ve dış hareketli perde sistemi tam bir uyum sağlar. İzolasyonlu Hızlı Kapılar soğuk odalarda hızlı geçiş sağlayarak sürgülü donuk kapılar da olan hantal çalışma yada kullanıcı kaynaklı açık bırakılma sorununa destek olarak alan ısı kaybını asgariye indirir.

Bu özel tasarımı, iç ve dış perde sistemi arasında hava boşluğu bariyeri oluşturur. Isı ve ses verimliliğini en üst seviyeye çıkarır. Otomasyon iş yeri trafik akışına göre her türlü otomasyon sistemine uyumludur.

Paw-Izo yüksek hızlı kapılar özel tasarımı sayesinde tesisinizdeki düşük basınçlı alan kontrolü ve ses izolasyonu gereken odalarda hızlı ve yoğun çalışarak istenmeyen kayıpları en aza indirir. Bu sayede zaman israfı ve enerji kaybı sorunlarını ortadan kaldırarak birçok olumlu ekonomik birikimi sizlere sunar. Kontrol alanınızdaki izolasyon, hijyen ve verim taleplerinizi yerine getirirken ürünlerinizin doğru bir şekilde uzun süreli depolanmasına yardımcı olur.

İzolasyonlu Hızlı Kapılar
Bilgi Formu
Max. Açılma Hızı 1.0 mt/sn ±
Max. Kapanma Hızı 0.5 mt/sn ±
Kontrol Paneli Var
Rüzgar Direnci Class 1
Kontrol Paneli Otom. / Man.
Çalışma Sıcaklığı -30 /+70 C
Sertifika UNE EN 13241-1:2003+A1:2011
PVC kumaş kalınlığı 4 mm Thermal
Çalışma Yoğunluğu Çok Yoğun
Şeffaf Penceresi Hayır
Otomasyon Uyumluluk 24 VDC
Güvenlik Emniyet Fotosel Sistemi
Ürün Kataloğu
Bilgi formu

Ürünümüz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız için bizim ile iletişime geçiniz.

    E-posta veya Telefon ile bilgi verilemesini kabul ediyorum