Hakkımızda

Ezer Otomatik Kapı Sistemleri A.Ş.

İşletmemiz, ürettiği ve temin ettiği tüm ürünlerin fiziksel yaşamları boyunca emniyetli ve verimli bir şekilde kullanılmalarını sağlamaktadır. Bu için, satış sonrası hizmetlerine çok önemli yatırımlar yapmaktadır. Yurt içi ve dışında, ürettiği tüm kapılara, deneyimli ekipleri ile onarım hizmeti vermektedir. Ezer Kapı, bu ürünler için ( Yüksek Hızlı Endüstriyel Kapılar, Branda Kapı, Sarmal Kapı, Seksiyonel Kapı … ) tüm yedek parça ihtiyaçlarına da yanıt verebilmektedir.

İşletmemiz üretimine başladığı günden beri, tescilli markası olan PAW yüksek hızlı kapı ürünlerini tüm Türkiye ve dünyadaki fabrikaların ve tesislerin iç ve dış mekanlarındaki performanslarından dolayı müşterilerinden yoğun ilgi görmüştür.

Partnerleri sayesinde, yurt dışı ve yurt içi pazarlarında geniş çaplı bir müşteri portföyüne hizmet vermektedir. Bu sayede her geçen gün dünya çapında yeni pazarlara nüfuz ederek, sektördeki kararlılığını korumaktadır. Yüksek üretim kalitesi, en son teknolojiyi ekonomik ve en kullanılır hale getirmesi, hızlı üretim süresi, zamanında teslim, ekonomik yedek parça garantisi ve servisi firmamızın ana prensipleri olmuştur. 

Dünyadaki değişimleri takip ederek üretimimizi geliştirmekteyiz. Ürünleri maksimum fayda ve uygun fiyatla yansıtmayı hedeflemiştir. PAW ürünlerindeki dizayn ve ekonomik farklılığının yanında, çevreye uyumlu olması ürünlerimizi ayrıcalıklı kılar. Dünya pazarlarında her geçen gün PAW ürünlerine olan ilginin canlı tutulması için çalışmaktayız. Bunun için rekabeti etik değerlere dayandırmaktayız. Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde geliştirmekteyiz. Bu doğrultuda politikalar üretmekteyiz. Müşterilerimizin beklentilerini ve isteklerini algılamayı planlar ve eyleme dönüştürür. 

EZER Kapı’nın iş felsefesi sektöründe dayanıklı mal üretmektir. Kendi yeni model ve dizaynları ile öncülük etmektir ve daha ileri gitmek, teknolojik gelişmeleri en üst seviyeye çıkarmak ve pazarlardaki en iyi rekabetçi fiyatları müşterilerine sunmaktır.

Hizmetlerimizden bazıları; Yüksek Hızlı Endüstriyel Kapılar, Branda Kapı, Seksiyonel Kapı, Sarmal Kapı, Hangar Kapı, Garaj Kapı, Rampa, Körük Yükleme Sistemleri, Fotoselli Cam Kapılar, Bariyer Sistemleri

Referanslar

referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans referans