Sarmal Kapılar

Yüksek Hızlı Sarmal Kapılar

380Vac motora bağlı alüminyum şafta sarılan PVC Branda Perdenin bir kanal içerisinde hızla aşağı-yukarı hareket ettiği Sarmal Kapı sistemleridir. Tesis içerisinde güvenli ve hızlı trafik akışının sağlar. Bu sayede işletmelerde zaman ve enerji kaybını azaltır.

Avrupa menşeili sürtünme ve dış etkenlere dayanıklı branda ve uzun ömürlü motoruyla 7/24 hizmet verir. Kullanım alanları otomotiv, ilaç ve gıda gibi vardiyalı tesislerdir.

Yüksek frekans kaynak makinesiyle PVC Branda ve PVC Şeffaf pencere birleşimini yapar. Özgün tasarım alüminyum raylara takılan çift yönlü kauçuk contalar sayesinde maksimum sızdırmazlık sağlar. Yekpare PVC branda yapısıyla hijyenik ortamlara uyumludur.

Kontrol ünitesi ve güncel güvenlik ekipmanlarıyla birçok otomatik geçiş sistemine uyumludur. Teknolojik hız sürücüsüyle kapıların açılıp kapanma hızları ayarlanabilir.

Üretim alt yapısı ve ürünleri Avrupa’nın önemli test sertifikasyon kuruluşlarından Applus tarafından CE belgelendirilmesi yapılmıştır.

38 yıllık sektör ve müşteri deneyimiyle sizlerin ihtiyaçlarına göre kapılar üreten EZER, ürün seçimi sürecinden hızlı satış sonrası servis hizmetlerine kadar müşterisinin daima yanında olmuştur. Bu sayede Endüstriyel Kapı sektöründe önemli bir çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Sarmal Kapılar
Bilgi Formu
Max. Açılma Hız 1.0 mt/sn ±
Max. Kapama Hız 0.5 mt/sn ±
Kontrol Paneli Var
Rüzgar Direnci Class 1-2
Enerji Besleme 230 /400 VAC
Sertifika UNE EN 13241-1:2003+A1:2011

Teknik
Özellikleri

PVC kumaş kalınlığı 900 / 1700 mt2/Gr
Çalışma Yoğunluğu Çok Yoğun
Alev Yürümezlik Opsiyonel
Şeffaf Pencere 1 Adet
Otomasyon Uyumluluk 24 VDC
Güvenlik Emniyet Fotosel Sistemi
Ürün Kataloğu
Bilgi formu

Ürünümüz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız için bizim ile iletişime geçiniz.

    E-posta veya Telefon ile bilgi verilemesini kabul ediyorum