Sarmal Hızlı Kapılar

Yüksek Hızlı Sarmal Kapılar

Paw-Roll yüksek hızlı sarmal kapılar yüksek ve güvenle sürdürülebilen fonksiyonlarıyla beraber malzeme kalitesiyle de dikkat çeker. Binalardaki iç ve dış geçişleri hızlandırır. Branda sisteminin yekpare olması sayesinde hijyen ortamlara uyumludur. Tesisinizin iç veya dış mekanlarında yüzlerce kez açılıp kapanmasını sağlar. Alternatif kapı sistemlerinde karşılaşılan hantal çalışma, zaman israfı ve enerji kaybı sorunlarını ortadan kaldırarak bir çok olumlu ekonomik birikimi sizlere sunar.

PAW Markası ile sunulan yüksek hızlı sarmal kapılar emsallerinde bulunmayan kendine özgü alüminyum taşıyıcı ray aksamındaki çift yönlü kauçuk kanal contaları sayesinde yalnızca sızdırmazlığı asgariye indirmekle kalmaz sistemin performansını ve kullanım ömrünü en üst seviyeye taşır.

Yüksek Hızlı Sarmal Kapılar İlaç ve Gıda sanayi, Otomotiv Servis, Site ve kapalı otoparklar gibi hızlı geçiş ihtiyacı olan tüm noktalarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Yüksek hızlı kapı, PVC hızlı kapı, Branda kapı, Turbo kapı, Spiral kapı, Fabrika iç kapı, Endüstriyel hızlı kapı, Kendini tamir eden kapı, Fermuarlı kapı, Acil kaçış hızlı kapı, İzolasyonlu hızlı kapı, Sarmal Hızlı Kapı gibi birçok alternatifide sizlere sunan Ezer otomatik kapı sistemleri, PAW markası Satış sonrası servis ve destek hizmetleri ile de kurum ve kuruluşların Endüstriyel kapı sektöründe önemli bir çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Sarmal Hızlı Kapı fiyatları ölçü ve kullanılan malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. Dilerseniz satış ve proje ekibimiz ihtiyaçlarınız olan lokasyonda doğru ürün ve doğru çözümlerin tespitini yaparak projelendirebilmektedir.

Paw Otomatik Kapı Sistemleri, dünyanın dört bir yanındaki profesyonel geçiş ihtiyaçlarına çözümleri ile güç katmaktadır. Üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için tasarlanan Sarmal Hızlı Kapılar, işinizi kolaylaştıran PVC ürünlerin kullandığı kompakt çözümlerdir.

Diğer Sarmal Hızlı Kapı çözümlerimizi buradan inceleyebilir veya size en uygun çözümler için bizimle iletişim‘ e geçebilirsiniz.

Sarmal Hızlı Kapılar
Bilgi Formu
Max. Açılma Hız 1.0 mt/sn ±
Max. Kapama Hız 0.5 mt/sn ±
Kontrol Paneli Var
Rüzgar Direnci Class 1-2
Enerji Besleme 230 /400 VAC
Sertifika UNE EN 13241-1:2003+A1:2011

Teknik
Özellikleri

PVC kumaş kalınlığı 900 / 1700 mt2/Gr
Çalışma Yoğunluğu Çok Yoğun
Alev Yürümezlik Opsiyonel
Şeffaf Pencere 1 Adet
Otomasyon Uyumluluk 24 VDC
Güvenlik Emniyet Fotosel Sistemi
Ürün Kataloğu
Bilgi formu

Ürünümüz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız için bizim ile iletişime geçiniz.

E-posta veya Telefon ile bilgi verilemesini kabul ediyorum