PAW-FULL VISION

Tam görüşlü kapı, seksiyonel kapı modellerinden en çok tercih edilen modelleri arasındadır ve üst düzey görsellik sağlayarak yapılarınızı ön plana çıkaran kapı çeşididir.

Uygulanacak alanın kiriş bölümüne göre normal yataklama, yüksek yataklama veya dikey yataklama olarak kullanılmaktadır. Tam görünüşlü kapıların pro.l kalınlıkları kullanılan bölümlere göre değişmektedir ve özel olarak birbirine uyumlu olarak dizayn edilmiştir. Genellikle 3 mm pleksiglass camlar kullanılmaktadır. İhtiyaca göre ısı camlı çift cam modeli de kullanılabilir.

Farklı yapılarda, kapılarımızın maksimum uyumu yakalaması için temperli veya lamine cam seçenekleri de uygulanabilir. Tam görünüşlü kapıları oluşturan paneller 500 mm – 610 mm parmak korumalı alüminyum pro.llerden üretilmektedir. Tam görünüşlü seksiyonel kapı pro.llerinin standart rengi naturel eloksaldır. Fakat dış cephe rengine yada isteğe bağlı olarak istenilen RAL renklerde de uygulanabilir.

Tam görünüşlü kapılar standart kontrol üniteli ve uzaktan kumandalı olarak da uygulanabilir. Tam görünüşlü kapılar opto lazer ve kablosuz pnömatik alt emniyet sistemi özelliği sayesinde herhangi bir nesnenin üzerine değmesi durumunda kapının geri açılmasını sağlar.

Seksiyonel tam görüşlü kapı panelleri birbirine galvanize çelikten imal edilmiş menteşelerle bağlanır. Kapının raylardaki hareketini sağlayan tekerlek setleri, sessiz çalışmayı sağlamak amacıyla gürültü önleyici polyemidten üretilmiştir. Tam görünümlü kapı panelleri, kapının boyutu ve yataklama şekline göre değişen tipte tamburlara çelik halatların sarılmasıyla çekilir. Herhangi bir şekilde halatların kopması ya da yayların kırılması veya zarar görmesi halinde halat
kopma emniyet sistemi ve yay kırma emniyet güvenlik sistemi sayesinde kapının düşmesi engellenir.

Tam görünüşlü seksiyonel kapılar günümüz modern işletmelerinin özellikle görselliğin önde olduğu otomotiv satış o.slerinin ve fabrika giriş çıkışlarının en hızlı ve güvenli şekilde sağlanması için üretilmiş dayanıklı ve uzun ömürlü kapılardır.

×
img

Telefon

+90 216 311 83 00

+90 530 762 07 46

E-Mail

paw@paw.com.tr

Adres

Ezer Otomatik Kapı Sistemleri A.Ş. Osmangazi Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No: 7 Kat : B-1 Sancaktepe, İstanbul, Türkiye

💬Yardıma mı ihtiyacın var?
Merhaba👋
Size yardım edebilir miyiz?