SARMAL KAPI PAW-S5 / SARMAL KAPILAR, BRANDA KAPILAR

Sarmal kapılar, modern endüstriyel çözümler arayan işletmeler için ideal bir seçenektir. Bu sayede  yüksek performans, enerji verimliliği ve dayanıklılıkla tasarlanmıştır. Bu sayede işletmenizin operasyonlarını daha etkili ve verimli hale getirmenize yardımcı olacaktır.

Branda Kapılar, hızlı açılıp kapanma özelliği sayesinde işletmenizin iş akışını optimize eder. Bu sayede, enerji tasarrufunu artırır ve iç ortam sıcaklığını korur, böylelikle işletme maliyetlerinizi düşürür.

Hızlı Branda Kapı, 

Hızlı PVC Sarmal Kapı, 

Otomatik Kapı

Sarmal Kapı, endüstriyel kapı ihtiyaçlarınıza mükemmel çözümler sunar. Bunun yanı sıra Kapılarımız, Avrupa standartlarına uygun olarak yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Bu sayede sağlam bir yapıya sahiptir. Dolayısı ile yoğun kullanım koşullarında bile uzun ömürlü performans sağlarlar.

Ayrıca güvenlik standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Bu sebeple işletmenizin güvenliğini en üst düzeye çıkarır.

Hızlı PVC Sarmal Kapı, sürtünme ve dahası dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Bu doğrultuda daha dayanıklı branda malzemesi ve daha uzun ömürlü motoruyla 7/24 hizmet sunarlar. Bundan dolayı otomotiv, ilaç, gıda ve bunun gibi vardiyalı tesislerde kullanım için kesinlikle idealdirler.

Sarmal kapılar ayrıca yüksek frekans kaynak makinesi kullanılır. Bu sayede PVC branda ve PVC şeffaf pencere birleşimi yapılır. Özgün tasarım, alüminyum raylara takılan çift yönlü kauçuk contalar aracılığıyla maksimum sızdırmazlık sağlar. Buna parelel olarak yekpare PVC branda yapısıyla hijyen standartlarına uygundurlar.

Branda kapı üreticisi EZER, 1989 yılından beri özellikle müşteri ihtiyaçlarına uygun kapılar üretmektedir. İlk olarak seçim sürecinden başlayarak hızlı satış sonrası servis hizmetlerine kadar müşterilerine destek olur. PVC Hızlı Sarmal Kapı, Endüstriyel kapı sektöründe önemli bir çözüm ortağıdır.

Ayrıca renkleri, boyutları, opsiyonları ve özellikleri müşteri taleplerine uygun olarak üretilir. Bu sayede her türlü endüstriyel ortam için mükemmel uyumluluk sağlarlar.

PVC Hızlı Sarmal Kapı, dahası düşük bakım gereksinimleriyle öne çıkar. Kullanıcı dostu tasarımı sayesinde, bakım ve servis işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Yüksek hızlı kapı üretim alt yapısı ve ürünleri,  evvela test sertifikasyon kuruluşlarından Applus tarafından CE belgelendirilmiştir.

Özetlemek gerekirse, EZER müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu sayede endüstriyel kapı sektöründe hepsinden önemlisi güvenilir bir çözüm ortağı olmayı sürdürmektedir.

💬Yardıma mı ihtiyacın var?
Merhaba👋
Size yardım edebilir miyiz?