Güvenlikli Sarmal Kapılar / PAW-SG5

Güvenlikli Sarmal Kapı çift branda arasına poliüretan dolgulu alüminyum lameller yerleştirilerek üretilmektedir. Yoğun kullanımlar için uygun olup, yüksek güvenlik, rüzgar direnci ve izolasyon ihtiyacı olan alanlarda tercih edilmektedir.

 

380 Vac motora bağlı alüminyum şafta sarılan çift PVC branda perdenin bir kanal içerisinde hızla aşağı-yukarı hareket ettiği Sarmal Kapı sistemleridir. Tesis içerisinde güvenli ve hızlı trafik akışının sağlar. Bu sayede işletmelerde zaman ve enerji kaybını azaltır.

Avrupa menşeili sürtünme ve dış etkenlere dayanıklı branda ve uzun ömürlü motoruyla 7/24 hizmet verir. Kullanım alanları otomotiv, ilaç ve gıda gibi vardiyalı tesislerdir.

Yüksek frekans kaynak makinesiyle PVC Branda ve PVC Şeffaf pencere birleşimini yapar. Özgün tasarım alüminyum raylara takılan çift yönlü kauçuk contalar sayesinde maksimum sızdırmazlık sağlar. Yekpare PVC branda yapısıyla hijyenik ortamlara uyumludur.

Seçimi sürecinden hızlı satış sonrası servis hizmetlerine kadar müşterisinin daima yanında olmuştur. Bu sayede Endüstriyel Kapı sektöründe önemli bir çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Kontrol ünitesi ve güncel güvenlik ekipmanlarıyla birçok otomatik geçiş sistemine uyumludur. Teknolojik hız sürücüsüyle kapıların açılıp kapanma hızları ayarlanabilir.

💬Yardıma mı ihtiyacın var?
Merhaba👋
Size yardım edebilir miyiz?