Paw-Pax körük sistemi, lojistik operasyonlarda sevkiyat araçlarını yapı içine entegre etmek için özel olarak geliştirilmiştir.
Yükleme sistemlerinin vazgeçilmez parçası olan yükleme körükleri, yükünüzü sıcak, soğuk, toz, yağmur gibi dış etkenlerden korurken, işletmelerin yalıtımına sağladığı katkı ile de enerji kaybını önlemektedir.

Kapılarımız, yüksek kaliteli, avrupa standartlarına uygun malzemelerden üretilmiştir ve sağlam bir yapıya sahiptir. Bu sayede, yoğun kullanım koşullarında dahi uzun ömürlü performans

Depolama, tekstil, ilaç ve gıda sektöründe temizlik, ısı derecesi ve rutubet oranının hassas olduğu iç ortamlarının
korunmasında tercih edilir. Böylece, söz konusu sektörlerde dönüşü olmayan hasarların önüne geçilmesine
yardımcı olunur.

İşletmenizin tüm lojistik ve sevkiyat işlemlerinde düşük maliyet, bakım giderleri ve verimlilik sağlar.
Uluslararası kabul görmüş standart ve normlara uygun olarak üretimi yapılan yükleme körükleri aynı zamanda emniyetli
yükleme alanlarının oluşturulmasında önemli bir görev üstlenir. Standartlara uygun üretim, günlük kullanımda olduğu
gibi uygulama ve bakım esnasında da güvenlidir.

Yükleme körükleri, yükleme rampaları ve seksiyonel kapılar ile entegre çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. Yükleme ve
boşaltma operasyonlarının türüne, binanın fiziki şartlarına uygun olarak tasarlanan ve kullanılan yükleme körükleri
işletmeleri operasyon verimliliğini arttırır.

sunar. Ayrıca, güvenlik standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır, böylece işletmenizin güvenliğini en üst düzeye çıkarır. Sürtünme ve dış etkenlere karşı dayanıklı branda malzemesi ve uzun ömürlü motoruyla 7/24 hizmet sunar. Otomotiv, ilaç ve gıda gibi vardiyalı tesislerde kullanım için idealdir.

Yüksek frekans kaynak makinesi kullanılarak PVC branda ve PVC şeffaf pencere birleşimi yapılır. Özgün tasarım, alüminyum raylara takılan çift yönlü kauçuk contalar aracılığıyla maksimum sızdırmazlık sağlar. Yekpare PVC branda yapısıyla hijyen standartlarına uygundur.

EZER, 1989 yılından süregelen sektördeki deneyimiyle, müşterisinin ihtiyaçlarına uygun kapılar üretir. Seçim sürecinden başlayarak hızlı satış sonrası servis hizmetlerine kadar müşterisine destek olur. Endüstriyel kapı sektöründe önemli bir çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Renkleri, boyutları, opsiyonları ve özellikleri müşteri taleplerine uygun olarak üretilir. Bu sayede her türlü endüstriyel ortam için mükemmel uyumluluk sağlar.

PVC Hızlı Sarmal Kapılarımız, düşük bakım gereksinimleriyle öne çıkar. Kullanıcı dostu tasarımı sayesinde, bakım ve servis işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Üretim alt yapısı ve ürünleri, Avrupa'nın önde gelen test sertifikasyon kuruluşlarından Applus tarafından CE belgelendirilmiştir. EZER, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak endüstriyel kapı sektöründe güvenilir bir çözüm ortağı olmayı sürdürmektedir.

💬Yardıma mı ihtiyacın var?
Merhaba👋
Size yardım edebilir miyiz?