İzolasyonlu Kapı 1. Endüstriyel İzolasyonlu Kapı 2. Soğuk Hava Deposu Kapısı 3. Yangına Dayanıklı İzolasyonlu Kapı 4. Enerji Tasarruflu İzolasyonlu Kapı 5. Akustik İzolasyonlu Kapı

PAW-I5

Paw-Izo yüksek hızlı kapılar, gıda, ilaç, kimya, lojistik ve diğer sektörlerin izolasyon ihtiyacını gerektiren bölümlerinde maksimum izolasyonu sağlar. İzole edilmiş taşıyıcı ve kılavuzlayıcı kanalları ise iç ve dış hareketli perde sistemi tam bir uyum sağlar. İzolasyonlu Hızlı Kapılar soğuk odalarda hızlı geçiş sağlayarak sürgülü donuk kapılarda olan hantal çalışma ya da kullanıcı kaynaklı açık bırakılma sorununa destek olarak alan ısı kaybını asgariye indirir.

Özel branda sistemi sayesinde ısı ve ses verimliliğini en üst seviyeye çıkarır. Otomasyon iş yeri trafik akışına göre her türlü otomasyon sistemine uyumludur. İzolasyonlu branda kapılar, sıcaklık kontrolü ve enerji verimliliği sağlamak amacıyla özel izolasyon özelliklerine sahiptir. Bu özellik, iç mekan sıcaklığını korumak veya belirli bir sıcaklık seviyesini sağlamak için önemlidir.

Paw-Izo yüksek hızlı kapılar özel tasarımı sayesinde tesisinizdeki düşük basınçlı alan kontrolü ve ses izolasyonu gereken odalarda hızlı ve yoğun çalışarak istenmeyen kayıpları en aza indirir. Bu sayede zaman israfı ve enerji kaybı sorunlarını ortadan kaldırarak birçok olumlu ekonomik birikimi sizlere sunar.

Kontrol alanınızdaki izolasyon, hijyen ve verim taleplerinizi yerine getirirken ürünlerinizin doğru bir şekilde uzun süreli depolanmasına yardımcı olur.

Düşük bakım gereksinimleri ile iş yükünüzü hafifletir, kolay temizlenebilir malzemeler ve dayanıklı yapısı ile kapılarımız uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

 

 

💬Yardıma mı ihtiyacın var?
Merhaba👋
Size yardım edebilir miyiz?