Kendini Tamir Eden Fermuarlı Kapı 1. Endüstriyel Kendini Tamir Eden Fermuarlı Kapı 2. Otomatik Kendini Tamir Eden Fermuarlı Kapı 3. İzolasyonlu Kendini Tamir Eden Fermuarlı Kapı 4. Yüksek Hızlı Kendini Tamir Eden Fermuarlı Kapı 5. Güvenlikli Kendini Tamir Eden Fermuarlı Kapı

PAW-E5

Paw-Eagle kendini tamir eden kapılar, forklift ve araç trafiğinin yoğun olduğu alanlarda oluşabilecek çarpma ve kazalara karşı dirençlidir.

İçerisinde bulunan özel barları sayesinde herhangi bir çarpma durumunda yerinden çıkar, yukarı doğru tekrar açılır ve özel tasarlanmış dikme kanallarının içerisine girerek operasyonuna devam eder. Trafik akışı ve üretim kesintiye uğramaz. Bu sayede tamir ve bakım masrafları asgariye iner.

Eagle Kapı’nın yüksek hızla çalışma performansı, kendiliğinden onarılması ve estetik görünümü, ürünümüzü tesisiniz için karlı ve vazgeçilmez kılar.

Güçlü rayları ve özel esnek rüzgar profilleri sayesinde rüzgar ve basınç mukavemeti en üst düzeydedir. Bu sebeple Özellikle dış ortamlarda rüzgar direnci ihtiyacı doğduğu alanlarda tercih edilir.

EZER, 1989 yılından süregelen sektördeki deneyimiyle, müşterisinin ihtiyaçlarına uygun kapılar üretir. Seçim sürecinden başlayarak hızlı satış sonrası servis hizmetlerine kadar müşterisine destek olur. Endüstriyel kapı sektöründe önemli bir çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Renkleri, boyutları, opsiyonları ve özellikleri müşteri taleplerine uygun olarak üretilir. Bu sayede her türlü endüstriyel ortam için mükemmel uyumluluk sağlar.

 

 

💬Yardıma mı ihtiyacın var?
Merhaba👋
Size yardım edebilir miyiz?