PAW-E5

Paw-Eagle kendini tamir eden kapılar, forklift ve araç trafiğinin yoğun olduğu alanlarda oluşabilecek çarpma ve kazalara karşı dirençlidir.

İçerisinde bulunan özel barları sayesinde herhangi bir çarpma durumunda yerinden çıkar, yukarı doğru tekrar açılır ve özel tasarlanmış dikme kanallarının içerisine girerek operasyonuna devam eder. Trafik akışı ve üretim kesintiye uğramaz. Bu sayede tamir ve bakım masrafları asgariye iner.

Eagle Kapı’nın yüksek hızla çalışma performansı, kendiliğinden onarılması ve estetik görünümü, ürünümüzü tesisiniz için karlı ve vazgeçilmez kılar.

Güçlü rayları ve özel esnek rüzgar profilleri sayesinde rüzgar ve basınç mukavemeti en üst düzeydedir. Bu sebeple Özellikle dış ortamlarda rüzgar direnci ihtiyacı doğduğu alanlarda tercih edilir.

EZER, 1989 yılından süregelen sektördeki deneyimiyle, müşterisinin ihtiyaçlarına uygun kapılar üretir. Seçim sürecinden başlayarak hızlı satış sonrası servis hizmetlerine kadar müşterisine destek olur. Endüstriyel kapı sektöründe önemli bir çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Renkleri, boyutları, opsiyonları ve özellikleri müşteri taleplerine uygun olarak üretilir. Bu sayede her türlü endüstriyel ortam için mükemmel uyumluluk sağlar.

 

 

×
img

  Get In Touch

  İletişim

  Telefon

  +90 216 311 83 00

  +90 530 762 07 46

  E-Mail

  paw@paw.com.tr

  Adres

  Ezer Otomatik Kapı Sistemleri A.Ş. Osmangazi Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No: 7 Kat : B-1 Sancaktepe, İstanbul, Türkiye

  💬Yardıma mı ihtiyacın var?
  Merhaba👋
  Size yardım edebilir miyiz?