MENTEŞELİ RAMPA

Paw-Pass Menteşe Dilli Hidrolik seviye ayarlayıcı rampalar, yükleme boşaltma ve sevkiyat noktalarında, zemin ile araç arasında oluşan seviye farklılıklarını ve boşlukları ortadan kaldırmak üzere tasarlanmıştır. Paw-Pass Hidrolik seviye ayarlayıcıları güçlü taşıma kapasiteleri özenle hesaplanarak, çok yoğun kullanımlara cevap vermek üzere üretilmiştir.

Ön Flap 90 derecelik açı ile açılarak araç dorsesine inmektedir. Menteşe dilli rampalarda standart olarak dil uzunluğu 400 mm ve opsiyonel olarak da 500 mm uzunlukta olabilmektedir.

Hidrolik katlanır menteşe dilli yükleme rampaları, fırınlanmış levhalar ile birlikte oldukça sağlam katlanır dil desteği sağlar. Tüm etki kuvvetleri, optimal şekilde absorbe edilir, bu şekilde hasardan kaçınılır ve ürünlerin uzun ömürlü olması sağlanır. Öne çıkan başka bir özellik de açık menteşeli dilli tasarımıdır. Bakım gereksinimi düşük olan bu çözüm, ürünlerin sorunsuz bir şekilde çalışacağını garanti eder.


  • Yükleme süresini kısaltarak iş verimliliğini arttırır

  • Yüksek hareket aralığı ile yükleme ve boşaltmada her araca uyum sağlar

  • İmal edildiği gözyaşı desenli sac sayesinde forkliftin kaymasını engeller

  • Yapısı gereği araç yüksekliğine göre kendi seviyesini otomatik ayarlar


TELESKOPİK RAMPA

Paw-Pass Teleskopik rampa; beton içine gömülerek hiçbir yer kaplamayan, hidrolik ekipmanları ve tasarımının uyumu ile çok kullanışlı ve özellikle konteyner yüklemelerinde menteşeli rampaların dilinin yetmediği durumlar için dili daha uzun olan rampalardır.

Hidrolik seviye ayarlayıcıları güçlü taşıma kapasiteleri özenle hesaplanarak, çok yoğun kullanımlara cevap vermek üzere üretilmiştir.

Periyodik bakım işlemleri, işlevselliğin sağlanması açısından kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir.
İstenilen konumda durdurulabilmesi sayesinde emniyetli bir kullanım sağlar


  • 600 mm’den 1000 mm’ye kadar imal edilen 12/13 mm kalınlığındaki hidrolik dil konteyner yüklemeleri için tam bir çözüm sağlamaktadır

    

DİK RAMPA

Menteşeli Dik Rampa sistemleri Manuel veya Motorlu olarak kullanılan yükleme rampaları, ergonomik, ekonomik ve güvenilir bir çözüm sunar.

Tesisiniz ile kamyon yatağı arasında bir köprü vazifesi gören Menteşeli Dik yükleme rampaları, kullanım kolaylığı ve sıfır enerji maliyeti (Manuel sistemde) sunar.

İsteğe bağlı olarak manuel rampa sistemine sonradan motor sistemi eklenerek kullanım kolaylığı üst seviyeye çıkarılabilmektedir.


  • İlave inşaat işi gerektirmez
   İki katlı işletmeler için en uygun modeldir
   Kullanılmadığı zaman dik konuma gelerek yer kaplamaz


 

 

💬Yardıma mı ihtiyacın var?
Merhaba👋
Size yardım edebilir miyiz?